دستگاه آسیاب ادویه

دستگاه آسیاب مدل BM06
دستگاه آسیاب بتین
دستگاه آسیاب مدل BM03
دستگاه آسیاب مدل BM03
دستگاه آسیاب مدل BM02
دستگاه آسیاب ادویه
دستگاه آسیاب

دستگاه آسیاب گندم و جو

دستگاه آسیاب جز دستگاه های پر مصرف محسوب می شود که کاربرد آن از گذشته های دور مرسوم بوده است برای مثال می توان به استفاده از دستگاه آسیاب گندم اشاره کرد که البته عمل آسیاب به شیوه ی سنتی انجام می گرفت و به مرور زمان با پیشرفت فناوری و تکنولوژی دستگاه های آسیاب به شیوه ی نوین امروزی تولید شد و از آن جا که آسیاب کردن موادی مانند گندم ، جو و ادویه که جز اقلام پر مصرف روزانه به حساب می آیند رواج دارد  سبب شده است که فروش دستگاه آسیاب با استقبال خوبی از سمت متقاضیان همراه شود .

گروه بازرگانی بتین با داشتن چندین دهه فعالیت در زمینه ی فروش دستگاه آسیاب اقدام به فروش انواع دستگاه آسیاب مانند : دستگاه آسیاب گندم ، دستگاه آسیاب ادویه و دستگاه آسیاب گندم و جو کرده است ، هدف ما ارائه ی بهترین نوع و با کیفیت ترین دستگاه ها برای مصرف کنندگان است که عملکرد ما نشان دهنده ی موفقیت ما در فروش بهترین دستگاه های آسیاب بوده است .

دستگاه آسیابی که گروه بازرگانی بتین ارائه می دهد در انواع مدل های مختلف مانند : دستگاه آسیاب مدل BM06  و دستگاه آسیاب مدل MB04  و دستگاه آسیاب مدل BM01  و ….. .

دستگاه آسیاب گندم

دستگاه آسیاب به منظور خرد کردن اجسام سخت به اجزاء ریز به کار می رود به طوری که اجسام سخت را نرم و قابل استفاده کند مانند دانه های ادویه جات که با استفاده از دستگاه آسیاب به پودر تبدیل شده و قابل استفاده می شود که چنان چه دستگاه آسیاب از کیفیت خوبی بر خوردار باشد دانه های ادویه را به خوبی و با کیفیت آسیاب می کند و دانه هایی که آسیاب شده است به صورت یکنواخت و عالی خواهد شد .

دستگاه آسیاب  از اجزا و قسمت های مختلفی ساخته شده است ، مهم ترین اجزایی که در دستگاه آسیاب دارای اهمیت است  خرد کن می باشد و چنان چه قطعه خرد کن دستگاه آسیاب به خوبی کار کند نتیجه که حاصل می شود از کیفیت خوبی برخوردار خواهد که یکدست می باشد.

امروزه همه به دنبال ادویه جات مرغوب هستند که از کیفیت خوبی برخوردار باشد که علاوه بر تازه بودن دانه های ادویه ، تاثیر دستگاه آسیاب را نمیتوان نادیده گرفت .