دستگاه ارده گیری

دستگاه ارده ساز و کره گیر بتین

دستگاه ارده ساز و کره گیر برای اولین بار توسط گروه بازرگانی بتین طراحی و تولید شده می تواند مانند دستگاه های سنتی ، ارده ای بسیار نرم و لطیف تولید نماید ولی اگر بخواهید مقایسه ای بین دستگاه ارده ساز و کره گیر بتین با دستگاه سنتی مشابه آن داشته باشید می توان در یک نگاه همه چیز را متوجه شد لطفاً به جدول زیر دقت کنید.

دستگاه ارده ساز سنتی دستگاه ارده ساز بتین
تولید 5 کیلودر ساعت 15 کیلو در ساعت
توان مصرفی 4 اسب بخار 1.5 اسب بخار
ابعاد به سانتیمتر 90*90*170 30*30*70
وزن /کیلوگرم 550 27
قیمت به ریال 110000000 45000000
توانایی تولید انواع کره ندارد دارد
مدت زمان کارکرد سنگ حداکثر 1 سال حداقل 3 سال

اکنون شما می توانیم مقایسه کنید کدام یک از دستگاه های فوق الذکر مقرون به صرفه  و عاقلانه است.

دستگاه ارد ساز و کره گیر بتین علاوه بر تولید ارده کنجد می تواند انواع کره ( بادام زمینی_ بادام درختی _ پسته_  فندق_ نارگیل_ مغز آفتابگردان و کدو) را با کیفیت عالی تولید نماید.

نظافت کردن دستگاه تولید ارده و کره ساز بتین بسیار آسان و در مدت زمانی کمتر از ۵ دقیقه امکان پذیر است . در صورتی که برای تمیز کردن دستگاه های سنتی چندین روز زمان یا حداقل دو نفر نیروی ماهر نیاز است

از دیگر مزایای دستگاه های ارده ساز و کره گیر بتین می تواند به آن اشاره کرد که قادر است از کنجد خام نیز ارده تهیه نماید  ضمناً  تفاوتی نمی‌کند کنجد بدون پوست یا با پوست باشد

 دستگاه ارده کنجد

سلامتی این روزها به بحثی چالش انگیز تبدیل شده است و همه ی افراد به دنبال راه هایی هستند که سلامتی آن ها را تضمین کند ، از ورزش کردن تا رعایت رژیم غذایی درست و مصرف غذاهای مفید فاکتور هایی  هستند که به سلامت افراد کمک می کند .

در بین مواد غذایی مختلفی که برای سلامتی و درمان بیماری های متفاوت  وجود دارد می توان به دانه های روغنی اشاره کرد که جزء یکی از بهترین مواد غذایی هستند که برای سلامت بدن بسیار مفید می باشد انواع دانه های روغنی در طیف گسترده ایی وجود دارد  مانند کنجد ، دانه های گل آفتابگردان و …

که می توان با کمک دستگاه ارده گیری از دانه های کنجد ارده گرفت و همان طور که می دانید ارده یکی از بهترین مواد غذایی است که برای سلامتی مفید است .

انرژی ساز بودن ارده باعث طرفداری آن شده است که همین عاملی است برای استفاده از دستگاه ارده ساز .

دستگاه ارده ساز

می توان دانه های مرغوب کنجد را با کمک دستگاه ارده ساز به ارده تیدیل کرد که البته کیفیت و مرغوبیت دستگاه ارده ساز از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است که در هنگام خرید به برند و مدل دستگاه ارده گیر توجه ویژه شود . گروه بازرگانی بتین به صورت تخصصی در زمینه ی فروش دستگاه ارده گیری در حال فعالیت است ، ما با داشتن کارشناسانی که در این زمینه مجرب و متخصص هستند می توانیم انواع مشاوره ها را هنگام خرید به مشتری ارائه دهیم .

طیف مدل های دستگاه ارده ساز که توسط گروه بازرگانی بتین ارائه می شود بسیار گسترده است و عبارتند از دستگاه ارده گیر و کره گیرمدل BA12 ، دستگاه ارده گیر و کره گیرمدل BA10  ، دستگاه ارده گیر و کره گیرمدل BA60 ، دستگاه ارده گیر و کره گیرمدل BA50 ، دستگاه ارده گیر و کره گیرمدل BA05 و… .

هر کدام از مدل های دستگاه ها کاربری مختص به خود را دارند و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند .با توجه به مصرف فراوانی که ارده دارد استقبال بسیاری از فروشگاه ها از دستگاه ارده گیری زیاد شده است .