جزئیات راه اندازی کارگاه روغن گیری به کمک دستگاه روغن گیری بتین

راه اندازی کارگاه روغن گیری

با این دستگاه حتی میتواند روغن گیری دانه های گیاهی را از خانه خود شروع کنید.

برآورد میزان فاصله لازم

اگر به صورت خانگی تولید کنید، این دستگاه را می توان در کنار دیگر وسایل حتی روی اپن آشپزخانه گذاشت و در کنار آن کافیست فقط به اندازه یک کیسه کنجد، یک کیسه کنجاله و تعدادی پت پلاستیکی جهت نگهداری روغن ، فضا داشته باشید.در سیستم مغازه‌ای و کارگاهی به دلیل داشتن مخزن روغن ، تنها 4 تا 5 متر از فضای شما را دستگاه ، کیسه ها و مخزن اشغال خواهد کرد.

میزان برق مصرفی دستگاه روغن گیری به روش پرس سرد بتین تنها 330 وات است.

نیروی کار مورد نیاز شما تنها یک نفر است.

اندازه دستگاه :
اندازه دستگاه روغن گیری بتین حدوداً به کوچکی یک توستر خانگی می باشد و تنها با 15 دقیقه آموزش شما می توانید بسیار راحت با آن از انواع دانه‌ها ، روغن گیری با پرس سرد را شروع کنید.

سرمایه درگردش مورد نیاز :
برای این کار و به لطف قیمت مناسب دستگاه روغن گیری بتین ، تنها به مبلغ کمی حدود 2 تا 3 میلیون تومان جهت تهیه دستگاه و مواد اولیه نیاز دارید تا کسب و کار خودتان را خیلی سریع راه اندازی کنید.

روغن کشی یا روغن گیری جزء مشاغل درآمدزا با هزینه بسیار کم و ریسک پایین می‌باشد و گروه بازرگانی بتین با معرفی دستگاه‌هایی از قبیل دستگاه روغن گیری خانگی و دستگاه روغن کشی صنعتی و دستگاه روغن گیر فروشگاهی و دستگاه بسیار معروف ارده گیر و کره گیر ، توانسته است این هزینه‌ها را باز هم کاهش داده و ریسک شما را پایین‌تر بیاورد. برای مشاوره با شماره های تماس ما می توانید تماس حاصل فرمایید و جزییات رو بپرسید موفق و موید باشید .