این دستگاه مفید و کاربردی علاوه بر خشک کردن لباس در کمترین زمان آنها را با استفاده از اشعه یو وی استرلیزه و ضدعفونی میکند و جایگزین آفتاب است که با این قابلیت سلامت عزیزان شما تضمین میشود. این دستگاه باکیفیت بسیاربالایی تولید شده و دارای میلههای بسیار محکمی است و تحمل وزن ۱۰ کیلوگرم لباس را دارد به دلیل اینکه لباسها به سرعت خشک میشوند و اتوکشی لباسها راحتتر خواهد شد و همچنین در بعضی موارد لباسها نیازی به اتو کشی نخواهد داشت که این قابلیت در صرف وقت و هزینهی برق مصرفکننده بسیار موثر است. این خشک کن دارای تایمر تنظیم زمان و حرارت اتوماتیک و دستی است که با توجه به حجم و نوع البسه به آسانی میتوان آن را تنظیم کرد تا البسه در بهترین زمان مورد نظر ما خشک شود دستگاه هم با باد گرم و هم با باد سرد کار میکند و به راحتی با توجه به فصل و دمای محیط میتوانید از جریان هوای گرم یا جریان هوای سرد استفاده کنید. در قسمت بالای کاور تعدادی حفره تعبیه شده تا رطوبت حاصل از تبخیر از محیط کاور خارج شود. این دستگاه کاملا بی صدا بوده و هیچ گونه مزاحمت صوتی ایجاد نخواهد کرد و همچنین تحمل وزن ۱۰ کیلوگرم لباس را دارد. این دستگاه به عنوان بخاری برقی نیز قابل استفاده میشود و کاملا بیصدا بوده و هیچگونه مزاحمتی ندارد.
۱ .استیل ضد زنگ
۲ .پایه ی ضد لغزش
۳٫توان ۹۰۰ وات
۴ . ۴٫۸ کیلو گرم- جلو گیری از چروک شدن لباس و بو گرفتن آنها
– مناسب برای فضا های کوچک و خانه های آپارتمانی که فضای باز برای پهن کردن لباس ندارند.
– مناسب برای شهرهایی که رطوبت هوا زیاد است
– دستگاه بسیار عالی برای ضدعفونی لباس ها و دارای اشعه ی uv بهترین راه ضدعفونی بدون ضرر به محیط زیست و هدر رفت منابع و انرژی ها
– قابلیت تولید گرما و استفاده از قسمت زیرین آن به عنوان کرسی برقی یا هیتر
-زمان خشک کردن بستگی به جنس لباس و میزان رطوبت لباس دارد ولی به طور کلی یک سوم زمان مورد نیاز برای خشک کردن معمولی می باشد.
– دستگاه هم با فن تنها بدون گرما و هم و با دمای ۶۰ تا ۱۸۰ کار میکند.
-این دستگاه طوری طراحی شده که هم با جریان هوای گرم و هم جریان هوای خنک کار میکند و ما برای خشک شدن لباس باید کاری کنیم تبخیر سریع تر اتفاق بیافتد.
– تعداد میله ۱۴ میله با طول حدود ۵۵ سانتی متر . ۴ میله بالایی میله های نگهدارنده کاور هستند اما برای پهن کردن لباس های سبک میتوان از آنها استفاده کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

×

شرکت بازرگانی بتین

× پشتیبانی بتین