دستگاه ارده گیر صنعتی

دستگاه کره گیر صنعتی

عموما دستگاه‌های کره گیر صنعتی در بازار (داخلی و خارجی) با استعانت از تیغه‌های فولادی که عمل نرم کردن یا خمیر کردن مغز را انجام می‌دهند طراحی و ساخته شده ولی چون عملکرد آن نمی‌تواند بگونه‌ای باشد که کره‌ای کاملاً نرم و یک دست داشته باشد و از طرفی محصولات کرم و سس بایستی بافتی نرم و خامه‌ای داشته باشد معمولاً پس از عملیات کره گیری به منظور نرم و یکدست کردن، آن‌ را درون میکسر یا بالمیل ریخته و آنقدر هم زده تا یک دست شود.

ولی در شرکت بتین با بررسی این چالش بزرگ هنگام طراحی دستگاه کره گیر صنعتی علاوه بر وجود تیغه‌های فولادی معمولی از سنگ آسیاب بهره گرفته و از این رو کره حاصل کاملاً نرم و خامه‌ای شکل است به طوری که به هیچ وجه نیازی به میکسر ندارد.

بدیهی است یکی از شرکت‌هایی که چندین دستگاه کره گیر صنعتی بتین در آن استفاده می‌شود شرکت بزرگ حلوای عقاب است. لازم به ذکر است حلوای عقاب با بررسی‌های متعدد در داخل و خارج از ایران و انجام آزمایش و خرید آزمایشی دستگاه در ابتدا، به این نتیجه رسید که تنها دستگاهی که می‌تواند کره‌ای با ذرات کمتر از ۱۰۰ میکرون در یک مرحله و بدون نیاز به بالمیل داشته باشد فقط دستگاه کره گیر بتین است.

 

جدول مشخصات فنی دستگاه کره گیر

وزن۱۳۰ کیلوگرمظرفیت خروجی۲۰۰ کیلوگرم در ساعت
جنس بدنهتمام استیل و مورد تایید بهداشتنوع پرسبا استفاده از سنگ طبیعی
توان۷ اسب بخارولتاژ۳۸۰ ولت
نمایشگر دیجیتالداردفن خنک کنندهدارد
اینورتردارداندازه کالیبر داخلی سلندر۱۱۰ میلیمتر
دانه های قابل روغن گیریتمامی مغزیجات و دانه هاقابلیت تنظیم دوردارد
کاهنده مصرف برقداردگارانتی۱ سال
خدمات پس از فروش۱۰ سال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

×

شرکت بازرگانی بتین

× پشتیبانی بتین