درباره ما

_

گروه بازرگانی بتین در سال ۱۳۷۵ در قالب تولید مواد غذایی با برند علی کار خود را شروع و در ادامه با چندین برند دیگر ادامه فعالیت داد .
اگرچه کار گروه بازرگانی بتین در ابتدا بسته بندی مواد غذایی بود، لیکن در همان زمان اکثر دستگاه های مورد نیاز خود را طراحی و تولید می‌کرد. اولین دستگاه تولید شده در گروه بازرگانی بتین دستگاه آب گوجه گیری بود، که کپی شده آن الان در تمامی مغازه های سبزی خردکنی موجود می باشد .
این دستگاه ابتدا توسط گروه بازرگانی بتین تولید شد که البته برگرفته از نمونه بسیار بزرگ آن در یکی از کارخانه های رب مشهد بود. این دستگاه برای دومین مرتبه توسط شرکت ایران صالح و پس از آن کارگاه های مختلفی از روی آن کپی و تولید نمودند.
دومین دستگاه طراحی و ساخته شده در گروه بازرگانی بتین، پرکن حبوبات و غلات به روش کاملا جدید و نیمه اتوماتیک بود. سومین و مهم ترین دستگاه تولید شده گروه بازرگانی بتین که تا آن موقع هنوز کسی نتوانسته بود آن را تولید نماید و کلیه شرکت های بسته بندی حبوبات به روش کاملا سنتی و با استفاده از میز کار آنرا براق و پالیش می‌کردند، ولی گروه بازرگانی بتین با بهره گیری از دانش فنی جدید آن را تولید نمود.
اولین دستگاه قند خردکن به سفارش شخصی به نام کارآمد در تهران در سال ۱۳۷۸ توسط گروه بازرگانی بتین طراحی و ساخته شد، البته این دستگاه در ابتدا با شکل امروزی کاملا متفاوت بود ولی پس از آن توسط بازرگانی بتین تکمیل و بدنبال آن توسط افراد دیگر تکمیل تر شد .
بازرگانان بتین پس از سال ۱۳۸۵ رسما طراحی دستگاه های مختلف را به سفارش افراد طراحی نمودند .
شرکت ما از سال ۱۳۹۰ علاوه بر طراحی اقدام به واردات برخی از اقلام از چین و کره جنوبی نموده که هم اکنون نیز ادامه دارد. بازرگانی بتین از سال ۱۳۹۱ رسما کار تولید ماشین آلات یاکاها مونتاژ را در ایران شروع نمود.
اولین دستگاه ارده ساز و کره گیر بتین با سنگ کوچک و سرعت بالا توسط گروه بازرگانی بتین طراحی و در شرکت هوچیان چین ساخته و وارد بازار ایران شد، که پس از آن شرکت دیگر چینی ها آن را کپی و تولید نمودند .
از دیگر دستگاه های طراحی و ساخته شده در گروه بازرگانی بتین دستگاه شالی کوبی پرتابل (برنج سفید کنی) است که می تواند در یک مرحله شالی را پوست کنده و سفید کند. دستگاه شالیکوبی بتین به روش کاملا جدید برنج را سفید کرده که نسبت به دستگاه های سنتی حدود ۱۰ درصد بازدهی برنج دارد.
بازرگانی بتین علاوه بر ماشین آلات مواد غذایی، لباس خشک کن برقی (بند رخت برقی) را نیز طراحی و تولید نموده که علاوه بر ایران در سایر کشورها نیز از آن استقبال شده است.

About Us

_

Our company is an industrial designing and trading ,company that develops  ,produces and sells Has a complete, scientific quality management system, reasonable price and useful inventions
Producing new machines in order to solve problems and make hard work easier ,is our first goal Welcome new and old customers come to negotiate
We look forward to your call to order!
Don’t forget to check our website and visit new inventions, it’s the best time to update your business

_

تیم ما

_

امیر جعفری

20191204_201747

حسن جعفری

_

ما را دنبال کنید

_
×

شرکت بازرگانی بتین

× پشتیبانی بتین